Studie a reference

Každá jizva má svůj příběh.

Výsledky, které povzbudí!

Léčba jizvy vyžaduje klinicky prokázané, účinné a zároveň velmi dobře snášené produkty. Reference od uživatelů Contractubexu® dokumentují, jak pozitivně se může jizva vyvinout včasným a důsledným ošetřením.

Contractubex® gel začněte používat ihned po uzavření rány nebo odstranění stehů, protože čím dříve začnete s léčbou jizev, tím větší je šance na pozitivní ovlivnění vývoje jizev. Začervenání slábne již po několika týdnech a pokračující ošetřování gelem Contractubex® s jeho trojitým účinkem umožňuje dosáhnout dalšího zlepšení vzhledu. Jizva se stává pružnější a plošší. Léčba může trvat 3 - 6 měsíců v závislosti na rozsahu zjizvení, protože tkáň jizvy regeneruje velmi pomalu.

Contractubex® . Specialista na jizvy.

Contractubex® je nejoblíbenějším produktem na světě pro léčbu jizev. Léčí jizvy již více než 50 let a je nejpoužívanějším produktem ve více než 60 zemích. Lékaři jej pravidelně doporučují svým pacientům na celém světě. Účinnost Contractubexu® byla prokázána v mnoha klinických studiích. Jeho jedinečná kombinace tří aktivních složek se propracovává hluboko do jizvy a snižuje zjizvení zevnitř.


Výsledkem je téměř neviditelná jizva.

Účinnost Contractubexu®  se odráží také ve vysoké spokojenosti pacientů. Pozitivní zkušenosti tisíců pacientů ukazují, že používání Contractubexu® má skutečný význam a rozdíl mezi neléčenou jizvou a jizvou léčenou Contractubexem® je zřetelný.

 

Otázky a odpovědi

Vše o jizvách.

více ...

Ke stažení

Informační materiály a další odkazy.

Více ...