Často kladené otázky

Je možné, že při používání Contractubexu jizva zcela zmizí?

Ne, jizva je trvalá a nikdy zcela nezmizí. Nicméně Contractubex® významně snižuje viditelnost jizvy. Je důležité v léčbě pokračovat po delší dobu (minimálně 3-6 měsíců).

Kdy uvidím první známky úspěchu léčby Contractubexem?

Léčba jizvy vyžaduje trpělivost, protože poškozená pokožka potřebuje čas na uzdravení. První známky úspěchu léčby Contractubexem se projevují jako snížení zarudnutí, úleva od napětí a ústup svědění. Dočasné svědění je však často známkou toho, že jizva se dobře hojí, nemělo by tedy způsobovat žádné obavy.

Jak dlouho bych měl/a používat Contractubex®?

K dosažení co nejlepších výsledků používejte Contractubex® 2 až 3krát denně po dobu minimálně 3 měsíců. Pokud je to nutné, můžete pokračovat v léčbě až po dobu jednoho roku. Contractubex® je velmi dobře snášen jak při krátkodobém, tak při dlouhodobém používání.

Mohu během léčby Contractubexem i nadále používat make-up?

Samozřejmě, můžete. Vždy aplikujte Contractubex® před nanesením make-upu. Jedině tak zajistíte, aby aktivní složky absorbovaly do pokožky.

Je Contractubex® účinný i na starší jizvy?

Ano, dokonce i jizvy například starší jednoho roku lze léčit. Pokud starší jizvy vyschnou a ztvrdnou, je doporučeno aplikovat (vmasírovat) Contractubex® 3krát denně po dobu alespoň 6 měsíců. Contractubex® může také snížit výšku jizvy a zarudnutí a zjemnit tkáň tak, že vaše jizva bude méně nápadná. Rovněž kombinace Contractubexu s ultrazvukovou terapií může mít lepší efekt.

Mohou být léčeny Contractubexem také děti?

Ano, samozřejmě. Contractubex® je velmi bezpečný. U dětí od 1 roku je doporučeno aplikovat přípravek Contractubex jednou nebo dvakrát denně. Aplikace u dětí do 1 roku se nedoporučuje, protože nejsou k dispozici data. Máte-li jakékoli další otázky týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. 

Jsou účinky Contractubexu klinicky prokázány?

Ano, klinická účinnost Contractubex® gelu k prevenci a léčbě jizev byla prokázána řadou klinických studií. Lékaři doporučují a předepisují Contractubex® ve více než 60 zemích světa. 

Kde mohu koupit Contractubex®?

Contractubex zakoupíte v každé kamenné lékárně nebo v lékárenských e-shopech. Před použitím pečlivě čtěte příbalový leták a o správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Příbalový leták ke stažení ZDE
 

Co je Contractubex®

Pro téměř neviditelné jizvy.

Více ...

Ke stažení

Informační materiály a další odkazy.

Více ...