Často kladené otázky

Často kladené otázky obr.01

Ne, jizva je trvalá a nikdy zcela nezmizí. Nicméně Contractubex® významně snižuje viditelnost jizvy. Je důležité v léčbě pokračovat po delší dobu (minimálně 3-6 měsíců).

Léčba jizvy vyžaduje trpělivost, protože poškozená pokožka potřebuje čas na uzdravení. První známky úspěchu léčby Contractubexem se projevují jako snížení zarudnutí, úleva od napětí a ústup svědění. Dočasné svědění je však často známkou toho, že jizva se hojí dobře a nemělo by způsobovat okamžité obavy.

K dosažení co nejlepších výsledků používejte Contractubex® 2 až 3 krát denně po dobu minimálně 3 měsíců. Můžete pokračovat v léčbě až jeden rok, pokud je to nutné. Contractubex® je velmi dobře snášený, jak při krátkodobém používání, tak i v průběhu dlouhodobého používání.

Jistě. Ujistěte se však, že jste správně nanesli Contractubex® ještě před nanesením make-upu. Jedině tak zajistíte, aby se aktivní složky absorbovaly do pokožky.

Ano, dokonce i jizvy starší, například jizvy víc jak 1 rok staré lze léčit. Pokud starší jizvy vyschnou a ztvrdnou, je doporučováno aplikovat (vmasírovat) Contractubex® 3 krát denně po dobu alespoň 6 měsíců. Contractubex® může také snížit výšku jizvy a zarudnutí, a zjemnit tkáň tak, že vaše jizva bude méně nápadná. Rovněž kombinace Contractubexu s ultrazvukovou terapií zlepšuje její účinnost.

Ano, samozřejmě. Dokonce i batolata nebo děti jím mohou být léčeny. Contractubex® je velmi bezpečný.

Ano, klinická účinnost Contractubex® gelu k prevenci a léčbě jizev byla prokázána řadou klinických studií. Lékaři doporučují a předepisují Contractubex®.

Můžete si ho koupit ve vašich lékárnách.

  • ©2019 Alpen Pharma CZ, s.r.o.