Alpen Pharma v České republice

Kontaktní údaje

Alpen Pharma CZ, s.r.o.
Pražská 180,
250 66 Zdiby
Kde nás najdete?
Telefon: (+420) 773 370 759, (+420) 266 316 325
fax: (+420) 246 013 886
Email: info.cz@alpenpharma.com
Web: www.alpenpharma.cz

IČO: 03303136
DIČ: CZ03303136
Spisová značka: C 229919 vedená u Městského soudu v Praze

Společnost Alpen Pharma CZ s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Alpen Pharma Group a byla založena v České republice v roce 2014. Alpen Pharma CZ s.r.o. zajišťuje marketing a prodej vybraných léčivých přípravků Rx i OTC originální společnosti Merz.

Společnost Alpen Pharma CZ s.r.o. spolupracuje se zdravotnickými zařízeními, lékaři a lékárnami. Podporuje realizaci vědeckých a prakticky zaměřených konferencí a seminářů, jež umožňují vzájemnou výměnu zkušeností v oblasti lidského zdraví.

Prioritou našich zaměstnanců vždy byly a jsou potřeby našich klientů od lékařů po pacienty. A proto je pro obchodní zastoupení společnosti Alpen Pharma CZ s.r.o. důležitá kvalita a bezpečnost jejich produktů. Pro tento účel společnost je v obchodním zastoupení zaveden systém farmakovigilance, jehož cílem je sledovat projevy možných nežádoucích účinků.

Alpen Pharma AG je stabilní, sociálně odpovědná a etická společnost, která zavádí inovativní metody léčení a prevence nemocí. Cílem naší společnosti je udržet a uchovat zdraví i krásu a zlepšit kvalitu života milionů lidí na naší planetě. Společnost Alpen Pharma AG je sponzorem a realizátorem mnoha zdravotnických a sociálních programů, jejichž cílem je udržet a zlepšit kvalitu zdraví obyvatel naší planety. Jedná se například o tyto programy: „Zdravé dětství znamená zdravý národ“, „Život bez jizev“, „Jsem zvláštní“ aj.

Naše poslání: „In the name of health!“ – poslání společnosti Alpen Pharma, které určuje charakter všech jejích obchodních aktivit.


Naše hodnoty

Prioritou pro každého, kdo pracuje v oblasti dodávání léčivých přípravků, je pacient. Proto naše profesionalita, odpovědnost za účinnost a bezpečnost léčiv pomáhají při poskytování vysoce kvalitních služeb v zajišťování léčiv každému a všem – takto pomáháme, aby lidé byli zdravější a svět byl lepší. Snažíme se plnit očekávání a potřeby každého zákazníka, tedy pacienta, lékaře, lékárníka, protože za ně máme primární odpovědnost. Uváděním léčiv, jejichž efektivnost a bezpečnost byla dlouhodobě prokázána jejich úspěšným podáváním a užíváním miliony pacientů v mnoha zemích, definujeme naši klíčovou hodnotu, tj. odpovědnost vůči společnosti.

  • ©2019 Alpen Pharma CZ, s.r.o.